فال روزانه جمعه 6 اردیبهشت 92 - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » سرگرمی » فال روزانه » فال روزانه جمعه 6 اردیبهشت 92

 

1173

 

متولدین فروردین

در روابط کاری و شخصی پیشرفت زیادی می کنید. اگر در یکی از رابطه ها احساس خستگی می کنید و جذابیت خودش را برایتان از دست داده است می توانید تغییری در آن ایجاد کنید. بیش از آن که دیر شود این کار را کنید.

متولدین اردیبهشت

اگر همه چیز در سطح بالایی قرار دارند و به اوج خود رسیده اند اما سرنوشت شما به سرعت عوض نمی شود. در روابط احساسی و زناشویی باید به همسرتان احترام بگذارید. به خصوص در چند روز آینده اگر می خواهید مانع از ایجاد اختلافات طولانی شوید. حقیقتاً کمی حرف های ناراحت کننده گفته اید که اکنون باید شرایط را درست کنید.

متولدین خرداد

لازم است به مسائل دقیق تر از قبل نگاه کنید. شاید همکاران یا همسرتان رفتار منصفانه ای با شما نداشته اند و نمی توانید برای حرف های آنها ارزش قائل شوید. در حقیقت به زودی متوجه می شوید که اطرافیان به شما احترام می گذارند اما تا زمانی که این احترام دوطرفه باشد. شاید یک نفر شما را فریب داده است. در مورد این مسئله می خواهید چه کنید به خودتان مربوط است.

متولدین تیر

امروز باید اشتباه یک نفر را بپوشانید.شاید باید اشتباهات خود را بپوشانید و این کار بیشتر شما را آزار می دهد.سعی کنید دروغ نگویید،اگر کمی دروغ گفتن به هیچ کس آسیب نمی رساند.

متولدین مرداد

اگر می خواهید مطلبی را به عنوان راز نگه دارید، باید دهانتان را بسته و حتی یک کلمه راجع به آن چیزی نگوئید وگرنه تصادفاً موضوع را لو می دهید. حتی اگر خبری برای مخفی کردن ندارید، در حال حاضر باید لغت هایتان را با دقت و محتاطانه انتخاب کنید وگرنه ممکن است جائی خود را گیر بیندازید.

متولدین شهریور

با شخصی بیرون می روید که خسیس است و دوست ندارد پول برای کسی بدهد.شاید با همسرتان در مورد خرج کردن مشکلاتی پیدا کنید.

متولدین مهر

امروز شخصی برروی جزئیات زیاد پافشاری می کند و از دیگران هم توقع دارد که مانند او دقیق باشند.ولی این واقعاً سخت است که بر اساس استانداردهای بالای او زندگی کرد و او احتمالاً شما را به خاطر این که همانند او جدی نیستید از لیست افراد مورد نظرش حذف خواهد کرد.شما می خواهید طرز تفکر خودتان را نشان داده و نظر خود را بگویید.اگر چه که این ممکن است سیاست خوبی برای مسخره کردن آنها باشد ولی سعی کنید اگر این کار به قیمت از دست دادن شغل و یا آبروی تان تمام می شود،آن را انجام ندهید.

متولدین آبان

شما معمولاً خیلی کار می کنید اما این طور نیست.کار زیاد اصلاً درست نیست.سعی کنید آن را برای روز دیگری بگذارید.شخصی که دوستش دارید به شما نزدیک تر می شود اما شما در جوابش گریه خواهید کرد.

متولدین آذر

اگر امروز سر کار هستید کمی آهسته تر عمل کنید چون حد انرژی شما به قدری زیاد است که ممکن است خود را روی دنده سرعت بگذارید. خبر خوب این است که هیچ کاری برای شما خیلی مشکل نخواهد بود. خبر بد این است که ممکن است فکر کنید که شما تنها کسی هستید که از پس کارها بر می آئید و دیگران با شما موافق نباشند. نگذارید این مسئله تبدیل به یک مسابقه شود وگرنه وقت خود را تلف می کنید. مصالحه کنید.

متولدین دی

یک آشنا یا دوست به نظر می رسد که هم چنان تصمیم دارد دعوا راه بیندازدو شما واقعاً دوست ندارید که این فرصت را به او بدهید، اما شاید بدتان نیاید که کمی دعوا کنید. بنابراین اگر در آخر بداخلاق بودید، نمی توانید بگویید که از قبل به شما هشدار نداده ام.

متولدین بهمن

امروز به هر کسی که ببینید لبخند می زنید و در نتیجه می توانید انتظار داشته باشید که محبوب تر از قبل شوید. این آسان گیری شما را در محل کارتان بسیار حمایت می کند.هر جایگاهی که دارید خوشحال می شوید که عضوی از تیم باشید. اگر نیاز به مشورت در مورد مسائل مالی دارید اکنون بهترین زمان برای این کار است .

متولدین اسفند

بعد از التهابات اخیر ممکن است احساس کنید که دیگران دستخوش پیشنهادات شما نخواهند بود هیچ چیز نمی تواند بهتر از حقیقت پیش برود. شما می توانید با ابتکار و اطمینان و اعتماد به نفس پیش قدم شوید قابل کنترل بودن تغییرات در شما حالت دلپذیری ایجاد می کند. این طور نیست؟

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل