فتح الله زاده : نکونام و مجیدی امروز در استقلال

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » فتح الله زاده : نکونام و مجیدی امروز در استقلال

دمت جیز: علی فتح‌الله‌زاده پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل آلومینیوم هرمزگان گفت:‌ «در بازی اول بد نبودیم و 3 امتیاز شیرین گرفتیم. بدن بازیکنان هنوز رها نشده و فکر می‌کنم بازیکنان بازی را مدیریت کردند. امیدوارم در بازی‌های آینده از این بهتر باشیم چون پتانسیل لازم را برای موفقیت داریم.»

 

 

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد وضعیت قرارداد جواد نکونام و فرهاد مجیدی گفت: «صبح روز شنبه با جواد نکونام و فرهاد مجیدی قرارداد می‌بندیم. اگر بخواهیم هر دوی آن ها را جذب کنیم یک نفر دیگر باید از فهرست استقلال خارج شود و در صورتی که کمیسیون پزشکی تشخیص دهد یک بازیکن ما تا نیم‌فصل نمی‌تواند بازی کند آن فرد را از فهرست خارج می‌کنیم.»

فتح‌الله‌زاده در مورد برگشت خوردن چک اسپانسر استقلال گفت:‌ «چک یک میلیارد تومانی اسپانسر برگشت خورده و فرصت من به آقایان هم تمام شد. از فردا خودم به این مسئله ورود می‌کنم و چهار پنج اسپانسر مدنظر دارم.»

وی در مورد اینکه فرهاد مجیدی و امیر قلعه‌نویی به مشکل برنمی‌خورند، تصریح کرد: «قلعه‌نویی از ما خواسته تیم را آسیایی ببندیم و این دو نفر هم مشکلی نخواهند داشت. قلعه‌نویی به ما گفته که مجیدی را جذب کنیم.»

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : فارسانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل