قتل فجیع مرد هوسران به دلیل تجاوز به خواهر - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » قتل فجیع مرد هوسران به دلیل تجاوز به خواهر

شرق: متهمان پرونده قتل پسري كه قرباني رابطه با دو زن شده‌ است، روز گذشته در جلسه محاكمه‌شان اتهام خود را انكار كردند.

در ابتداي جلسه محاكمه كه در شعبه 71 دادگاه كيفري‌استان تهران برگزار شد، نماينده دادستان در جايگاه حاضر شد و گفت: 12 ارديبهشت سال‌جاري ماموران پليس رباط‌كريم جسد مرد جوانی را پيدا كردند كه با ضربات متعدد چاقو به قتل رسيده‌ بود.

بررسي صحنه جرم نشان داد، مقتول به دست يك نفر كشته نشده و با چندين نفر درگير شده بود چراكه لكه‌هاي خون نشان مي‌داد قاتلان مقتول را تا صد متر روي زمين كشيده‌اند.

همچنين با توجه به اينكه ضربات متعدد چاقو بر بدن مرد جوان وارد شده‌ بود، پليس فرضيه قتل ناموسي را مطرح كرد. جنازه به پزشكي قانوني انتقال يافت و تحقيقات پليس آغاز شد. آنها متوجه شدند مقتول «مهران» نام ‌دارد و خانواده‌اش گزارش مفقود شدن او را قبلا به پليس داده‌ بودند.

با توجه به مشخص شدن هويت مقتول، تحقيقات در مورد زندگي شخصي او در دستور كار قرار گرفت. كارآگاهان متوجه شدند، مهران رابطه‌اي خاص و پنهاني با دو زن داشت كه يكي از آنها در اسلامشهر و ديگري در رباط‌كريم سكونت دارند.

وقتي پليس توانست محل زندگي نسترن- يكي از اين زنان- را پيدا كند، او را بازداشت كرد. زن جوان در بازجويي‌ها اعتراف كرد، مي‌داند مهران چطور كشته شده است. او گفت: مدتي بود كه با مهران رابطه پنهاني داشتم.

شب حادثه او به خانه من آمد و بعد از چند ساعت رفت. حدود ساعت 11 شب بود كه متوجه شدم، او را سركوچه با چاقو زده‌اند، البته مهران به من گفته بود كه مدتي است دو مرد با او تماس مي‌گيرند و وي را تهديد مي‌كنند و اگر ارتباطش را با من قطع نكند او را مي‌كشند.

ماموران با توجه به اين گفته‌ها بررسي‌هاي خود را ادامه دادند و موفق شدند از گوشي تلفن همراه مهران صداي ضبط شده دو مرد را به دست آورند كه در حال تهديد كردن مقتول بودند. از سوي ديگر ماموران متوجه شدند، وقتي مقتول روز حادثه از خانه نسترن خارج شد يك دستگاه پژو 206 او را تعقيب كرد.

نماينده دادستان ادامه داد: تيم جنايي در ادامه بررسي‌ها خانه زن دوم به نام نسرين را كه مهران با او هم رابطه داشت، پيدا كردند و او را هم مورد بازجويي قرار دادند. نسرين گفت: من در جريان قتل مهران نيستم و اصلا او را نديدم. وقتي پليس اين ادعا را بررسي كرد، متوجه شد اين زن همه واقعيت را نگفته است.

ماموران همچنين پي بردند، برادر نسرين يك پژو 206 دارد بنابراين او را بازداشت كردند. اين مرد به نام «حسين» در بازجويي‌ها به قتل اعتراف كرد و گفت: مهران پسرخاله اوست و يك انتقام‌جويي ناموسي او را وادار به قتل كرد. اين مرد در قسمتي از بازجويي‌هايش گفت: وقتي فهميدم مهران به زور وارد خانه خواهرم شده و او را مورد آزار قرار داده است، تصميم گرفتم از او انتقام بگيرم و براي اين كار از «پويا» يكي از اقوامم كه رابطه دوستانه‌اي هم با او داشتم، كمك گرفتم.

او ادامه داد: مهران را تعقيب كرديم و متوجه شديم او در خانه زني به نام نسترن است و به آنجا هم رفت‌وآمد دارد. وقتي او از آن خانه خارج شد، تصميم گرفتيم بكشيمش. مهران را سوار ماشين كرديم و در بيابان با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانديم. در ادامه جلسه دادگاه اولياي‌دم مقتول در جايگاه حاضر شدند و براي متهمان اصلي درخواست صدور حكم قصاص كردند. سپس متهمان به دفاع از خود پرداختند.

آنها كه به دست داشتن در قتل مهران اعتراف كرده بودند اقرارهاي خود را پس گرفتند و مدعي شدند كه هر آنچه گفته‌اند دروغ است. متهم رديف اول به ماموران گفت: من نقشي در قتل نداشتم و براي اينكه تحت فشار بودم، اعتراف كردم. من اصلا در جريان روابط مقتول با خواهرم و زن ديگري قرار نداشتم. سپس متهم رديف دوم در جايگاه حاضر شد.

او هم اتهامش را رد كرد و گفت: آنچه ما در دادسرا گفتيم شايد منطبق با واقعيت باشد اما آموخته‌هايمان از اداره آگاهي است. او گفت: من اصلا نمي‌دانستم چه كسي كشته شده و چرا به قتل رسيده ‌است، البته نسرين و برادرش با مقتول رابطه فاميلي داشتند اما اين موضوع ربطي به من نداشت.

در پايان دو زن در جايگاه حاضر شدند، آنها كه متهم به داشتن رابطه نامشروع بودند داشتن رابطه را انكار كردند و گفتند هيچ رابطه‌اي بين آنها و مقتول نبود. با پايان يافتن جلسه محاكمه هيات قضات براي صدور راي دادگاه وارد شور شدند.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل