قيمت جدید سيم‌كارت در بازار

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » قيمت جدید سيم‌كارت در بازار

دمت جیز: قیمت سیم‌كارت ‌كاركرده با كد یك در بازار بیش از یك میلیون تومان است كه این قیمت با توجه به نوع شماره سیم‌كارت متفاوت است بدین ترتیب قیمت سیم‌كارت صفر با كد دو تقریبا یك میلیون تومان و كاركرده آن حدود 650 هزار تومان است و سیم‌كارت صفر با كد سه نیز به مبلغ 850 هزار تومان و كاركرده آن 500 هزار تومان فروخته می‌‌شود.

 

 

قیمت سیم‌كارت صفر با كد چهار حدود 600 هزار تومان و كاركرده‌ آن 360 هزار تومان، سیم‌كارت صفر با كد پنج تقریبا 550 هزار تومان و كاركرده‌ی آن 370 هزار تومان به فروش می‌رسد و سیم‌كارت‌های صفر با كد شش به مبلغ 450 هزار تومان و كاركرده‌ی آن به قیمت 330 هزار تومان فروخته می‌شوند.

اما همراه اول نسبت به ارائه دو نوع سیم‌کارت دایمی با قیمت‌های 124 هزار و 800 تومانی با پیش‌شماره 0910 (بدون تضمین) و 254 هزار و 800 تومانی با پیش شماره 0912 (تضمین‌دار) اقدام می‌كند.

سیم‌كارت‌های اعتباری ایرانسل هم پنج هزار تومان به فروش می‌رسند كه دو هزار تومان شارژ اولیه دارند كه همراه با آن سیم‌كارت هدیه به خریدار داده می‌شود كه برروی آن 200 تومان شارژ وجود دارد؛ به‌علاوه 100 كیلوبایت GPRS رایگان و 20 پیام الكترونیكی پستچی رایگان هم دارند. اما قیمت سیم‌كارت‌های دائمی ایرانسل هم 120 هزار تومان به علاوه چهار درصد مالیات ارزش بر افزوده است.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : ایسنا

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل