لباس های این بازیگر جوان را دختر ۶ ساله اش انتخاب می کند !

آخرین اخبار

خانه » عجیب ولی واقعی » لباس های این بازیگر جوان را دختر ۶ ساله اش انتخاب می کند !

لباس های این بازیگر جوان را دختر ۶ ساله اش انتخاب می کند !

میشل ویلیامز برای لباس پوشیدن از دخترش کمک می گیرد.

ان بازیگر جوان که بخاطر بازی در نقش مرلین مونرو در فیلم “یک هفته با مرلین” ، امسال نامزد جایزه اسکار شد و با یک لباس صورتی از برند مشهور لویی وتون در مراسم فرش قرمز اسکار حاضر شد ، ادعا می کند که لباسهای خود را با کمک دختر ۶ ساله اش ، ماتیلدا انتخاب می کند.

او گفت:”ماتیلدا خیلی به من کمک می کند .”

“علت اینکه من آن لباس صورتی رنگ را برای مراسم اسکار پوشیدم این بود که ماتیلدا این رنگ را خیلی دوست دارد. او مد و لباس خیلی علاقه دارد و هر روز صبح خودش لباسهایش را انتخاب می کند و می پوشد.”

میشل اخیرا” فاش کرد که وقتی جوانتر بود احساس می کرد نمی تواند زندگی اش را مدیریت و کنترل کند.

او گفت:” در دوران جوانی احساس می کردم که دائما” همه چیز را از دست می دهم و در همه کارهایم شکست می خورم و انگار اصلا” نمی توانستم زندگی ام را مدیریت و کنترل کنم. سعی خودم را می کردم اما از آنجایی که هیچ مهارت و راهنمایی نداشتم به هیچ نتیجه ای نمی رسیدم.”

” می دانم که این موضوع کاملا” واضح و روشن است و همه می دانند که هر چند ماه یکبار باید به دندانپزشک مراجعه کنیم اما من نمی دانستم و حدود ۱۰ سال به دندانپزشکی نرفتم.وقتی از خانواده ام جدا شدم هیچ کاری بلد نبودم . به یاد دارم که وقتی می خواستمآشپزی یاد بگیرم آب جوش به صورتم پاشید و نزدیک بود خودم را بسوزانم.”

 

گـردآوری : دَمـِت جیـز

منبـع : آفتابانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل