مرگ دلخراش یک دختر در لباس عروسی +عکس

آخرین اخبار

خانه » اجتماعی » مرگ دلخراش یک دختر در لباس عروسی +عکس

روی صخره ایستاده بود و میخواست برای آلبوم عروسی خودش عکس تهیه کند ، نمیدوانست که ناگهان پاهایش لیز خواهند خورد و داخل رودخانه خواهد افتاد. این عروس خانم 30 ساله که هویتش اعلام نشد بعد از لیز خوردن از صخره و افتاده داخل رودخانه از آبشاری که در انتهای رودخانه قرار داشت به پایین پرتاب شد و چند ساعت بعد جسدش پیدا شد.

 

علت سقوط او لیز خوردن به دلیل خیس شدن لباس عروسش عنوان شده است. او روی صخره ای در کنار رودخانه که منتهی به یک آبشار بلند است ایستاده بود تا عکس بگیرد که دنباله لباسش وارد آب رودخانه شده و خیس و سنگین شد و عروس خانم نگون بخت را داخل رودخانه کشید.
عکاس صحنه سعی کرده بود او را نجات دهد اما سنگینی او مانع این عمل شده و نهایتا او از آبشار پرتاب شد. وی حدود ۱۰۰ متر آنطرف تر از محل عکسبرداری توسط یک راننده که به خوبی منطقه را میشناخت و به صورت داوطلبانه به پلیس و آتشنشانها در عملیات جستجو کمک میکرد پیدا شد، عکاس و دستیارش به خاطر شوک شدید ناشی از این حادثه راهی بیمارستان شدند.

 

این عروس جوان در ماه ژوئن ازدواج کرده بود اما هنوز تصاویر مربوط به آلبوم عروسی اش را تهیه نکرده بود. نکته جالب اینکه هیچکس همراه او نبود و برادر و دختر خاله اش بعد از اینکه حادثه به آنها گزارش شد به محل آمدند. خانواده او حاضر به مصاحبه با رسانه ها نشده اند.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : پردادانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 1

  • ساره 07 فوریه 2013

    اخه مگه مجبور بوده بره همچین جایی عکس بگیره

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل