مرگ پسر سیلوستر استالونه به چه علت بود ؟!

آخرین اخبار

خانه » ستاره ها » مرگ پسر سیلوستر استالونه به چه علت بود ؟!

دلیل مرگ پسر سیلوستر استالونه بیماری قلبی بود که او به آن مبتلا شده بود و پیشرفت این بیماری برای کسی به سن او بسیار سریع و نامعمول بوده است. این دلیلی بود که یکی از کارکنان اداره تحقیق در مرگ های مشکوک لس آنجلس اعلام کرده است.

 


استالونه هنگام مرگ ۳۶ ساله بود.

پیش از این ساشا چاک مادر سیج استالونه و همسر اول سیلوستر استالونه این بحث را مطرح کرده بود که شاید داروهای تجویزشده باعث مرگ پسرش شده است. سیج مدتی پیش از مرگ جراحی دندان انجام داده بود و قرص مسکن مصرف می‌کرد. ماموران تحقیق در آپارتمان سیج شیشه‌های خالی قرص پیدا کردند.

پیکر سیج استالونه ۱۳ ژوئیه در آپارتمانش در لس آنجلس پیدا شد. احتمالا او چند روز قبل‌تر از دنیا رفته بود. پیکر سیج ۲۱ ژوئیه در یک مراسم خصوصی در برنت‌وود در کالیفرنیا تشییع شد.

سیلوستر استالونه اواخر ماه پیش در برنامه صبح بخیر آمریکا گفت: «خیلی خیلی سخت است. موقعیت هولناکی است، اما می‌توان امیدوار بود زمان همه چیز را درست می‌کند. سعی می‌کنی از آن عبور کنی، اما این واقعیت زندگی است.»

سیج مونبلاد استالونه بزرگ‌ترین فرزند سیلوستر استالونه بود و در دو فیلم پدرش بازی کرد. او اولین بار سال ۱۹۹۰ در ۱۴ سالگی در فیلم «راکی ۵» نقش‌آفرینی کرد. او در این فیلم به نقش رابرت بالبوا پسر راکی بالبوا با بازی سیلوستر استالونه ظاهر شد. او سال ۱۹۹۶ در فیلم «Daylight» هم با پدرش همبازی بود.

 

گــردآوری : دَمِِـت جیـز

منبـع : خبر آنلاینانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل