مصاحبه با علی عبدالمالکی به بهانه کنسرت و آلبوم جدیدش

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » موسیقی » مصاحبه با علی عبدالمالکی به بهانه کنسرت و آلبوم جدیدش

مصاحبه با علی عبدالمالکی به بهانه کنسرت و آلبوم جدیدش

درحالی که بازار کنسرت های پاپ در حال داغ شدن بود و ستاره های پاپ در تکاپوی کنسرت های آخر سالشان بودند، درج آگهی کنسرت ۲۲ اسفند «علی عبدالمالکی» در برخی سایت ها و روزنامه ها باعث شد شوک بزرگی به بازار موسیقی کشور وارد شود.

درحالی که بازار کنسرت های پاپ در حال داغ شدن بود و ستاره های پاپ در تکاپوی کنسرت های آخر سالشان بودند، درج آگهی کنسرت ۲۲ اسفند «علی عبدالمالکی» در برخی سایت ها و روزنامه ها باعث شد شوک بزرگی به بازار موسیقی کشور وارد شود و طرفداران این خواننده به دنبال خرید بلیت کنسرت این خواننده در مراکز فروش بلیت باشند.

علی عبدالمالکی (که در این آگهی نامش «علی عبدالمالک» ذکر شده)، سال هاست در عرصه موسیقی زیرزمینی داخلی نام و شهرتی را برای خود به هم زده و طرفداران فراوانی دارد. اوج محبوبیت و شهرت این خواننده هم مربوط به آلبوم «نامسلمون» است که در سال ۸۷ و پس از فوت خواننده مشهور آن ور آبی، آثار او را با تنظیمی جدید بازخوانی کرد تا به شدت مورد توجه عموم قرار بگیرد و استقبال جالبی هم از آن شود.

علامت سوال

نکته جالب این خبر این است که عبدالمالکی تا به امروز هیچ آلبوم رسمی و مجازی را نداشته که به واسطه آن بتواند به اجرای زنده بپردازد. اما ظاهرا توانسته مجوز برخی قطعات پرطرفدارش را برای اجرا در این برنامه بگیرد. پیش از این، چنین اتفاقی برای مهدی مدرس هم رخ داده بود و او هم از جمله کسانی بود که بدون هیچ آلبوم مجاز و رسمی ای توانست در تهران به اجرای برنامه بپردازد و کنسرت بدهد.

همه سبک ها

ازجمله نقاط مثبت علی عبدالمالکی تجربه اکثر سبک های موسیقی توسط این خواننده است که مورد توجه عموم قرار گرفته و توانسته طرفداران فراوانی را نیز داشته باشد. قطعات شاد و ریتمیک را او با شور و انرژی فراوان خوانده و در اجرای آثار آرام هم از او قطعات زیادی را می توان نام برد که با استقبال رو به رو شده است. باید نشست و دید که اجرای زنده این خواننده تا چه حدی می تواند توقع طرفداران این خواننده را برآورده کند.

همه را سوپرایز می کنم!

معمولا پیدا کردن خواننده هایی که تاکنون در بازار موسیقی کشور آلبومی رسمی نداشته اند کار آسانی نیست. اما یک دوست مشترک باعث برقراری ارتباط ما با این خواننده شد تا این خواننده قبل از اجرایش در تهران پاسخ سوالاتمان را بدهد. این اولین گفت و گوی منتشر شده و رسمی از علی عبدالمالکی است.

*اولین اجرای زنده بدون هیچ آلبوم رسمی. قطعا باید حس خوبی را داشته باشد. نه؟

صددرصد خیلی خوشحالم و از همه کسانی که کمک کردند این اتفاق عملی شود، ممنونم.

*برای عملی شدن این اتفاق حتما تلاش های زیادی صورت گرفته.

مگر برای بقیه بدون تلاش این اتفاق ممکن بود؟ ما خواستیم و بالاخره با کمک دوستان توانستیم به خواست مان برسیم.

*کنداکتور برنامه ات مشخص شده؟ چه غافلگیری هایی را برای طرفدارانت داری؟

بله، مشخص شده اما فعلا نمی خواهم فهرست قطعاتم را عنوان کنم چون تمایلی به لو رفتن کنداکتور برنامه ام ندارم. اما قطعا همه را سورپرایز می کنم! همه تلاش من این است که ان شاءالله همه از این برنامه راضی و خشنود بیرون بیایند.

*اولین آلبوم مجازت چه زمانی در بازار موسیقی منتشر خواهد شد؟

همه کارهای آلبوم تمام شده و تقریبا آماده ورود به بازار موسیقی کشور است. همه مجوزها هم اخذ شده و دیگر مشکلی نیست. اما چون وضع بازار چندان تعریفی ندارد کار را وارد بازار نکردیم تا وقتی که مردم کمی با موسیقی آشتی کنند. اما قطعا اوایل سال آلبوم را وارد بازار خواهیم کرد تا دل همه را راضی نگه داریم.

*اسم آلبومت مشخص شده؟

هنوز نه؛ اما به محض به قطعیت رسیدن آن را در اختیار رسانه ها قرار خواهم داد.

*با چه کسانی در این آلبوم همکاری کرده اید؟

با دوستان هنرمند زیادی مثل مرتضی پاشایی، مریم اسدی، امیر بهادر دهقان، علیرضا مرتضی قلی، محمد فراهانی، علی استیری و…

*بسیاری از خواننده های بزرگ و سرشناس این روزهای بازار پاپ کسانی بوده اند که مثل تو از موسیقی زیرزمینی وارد چرخه رسمی موسیقی کشور شده اند. محسن چاوشی، محسن یگانه، رضا صادقی، بنیامین و… تو خودت چه پیش بینی ای داری؟ فکر می کنی چه آینده ای در انتظارت باشد؟

قطعا من همه سعی ام بهترین شدن است و برای آن نهایت تلاشم را می کنم. اما اعتقاد دارم همه چیز دست خداست.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل