معرفی بازیگران و فیلم جدید اصغر فرهادی +عکس

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » معرفی بازیگران و فیلم جدید اصغر فرهادی +عکس

طبق گزارش “بانی فیل” بابک رحیمی که در فیلم “جدایی نادر از سیمین” نیز در نقش بازپرس دادگاه ایفای نقش کرده بود در فیلم جدید اصغر فرهادی حضور خواهد داشت، گفتنی است تیم بازیگران این فیلم در حال تکمیل است. این پروژه که هنوز برای آن نامی انتخاب نشده در مرحله پیش تولید قرار دارد و قرار است بابک کریمی در چند سکانس آن در نقش یک مرد ایرانی بازی کند.

 

بابک کریمی

بابک کریمی بعد از «جدایی نادر از سیمین» تنها در فیلم ابراهیم شیبانی «هیچ کجا هیچ کس» بازی کرده بود که قرار است در جشنواره فیلم فجر به نمایش در بیاید. کریمی که مقیم ایتالیاست این شب‌ها با نمایش «بازرس هاند واقعی» روی صحنه تئاتر ایران است.

علی مصفا

علی مصفا دیگر بازیگر ایرانی فیلم جدید اصغر فرهادی است که در فیلم نقش مردی ایرانی که مسلط به زبان فرانسه است را بازی می‌کند. برنیس برژو و طاها رحیم دیگر بازیگران قطعی این فیلم هستند که قرار است اواسط پاییز جلوی دوربین بروند.

 

طاها رحیم

بنابر اعلام سایت IMDB بودجه فیلم تازه فرهادی ۱۴میلیون دلار است و فیلم به زبان فرانسه در پاریس فیلمبرداری خواهد شد. از میان عوامل پشت دوربین تنها محمود کلاری ایرانی خواهد بود که در ساخته تازه فرهادی پشت دوربین قرار می‌گیرد. او در «جدایی نادر از سیمین» نیز با این کارگردان همکاری کرده بود و توانست جایزه بهترین فیلمبرداری (قورباغه نقره‌ای) را از جشنواره کمبریج، معتبرترین فستیوال تخصصی فیلمبرداری جهان از آن خود کند.

 

برنیس برژو

درحالیکه هنوز کمپانی ممنتو ، نام اثر تازه اصغر فرهادی را اعلام نکرده و در همه سایت‌های معتبر سینمایی از فیلم او با عنوان «پروژه بدون نام فرهادی» اسم برده می‌شود اما شنیدیم اصغر فرهادی و دست‌اندرکاران فیلم به نامی موقت برای این پروژه رسیده‌اند. نام فرانسوی«´Le Passe» است که معادل آن به زبان فارسی «گذشته» (پیشینه) می‌شود عنوان موقت فیلم است. فرهادی بزودی معادل نام فارسی فیلمش را اعلام خواهد کرد. این کارگردان این روزها در فرانسه به همراه دو بازیگر فرانسوی و علی مصفا مشغول تمرین است و طبق برنامه‌ریزی انجام شده کمتر از یک ماه دیگر این فیلم کلید خواهد خورد.«´Le Passe» در حال و هوای «جدایی نادر از سیمین» یک فیلم خانوادگی است.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : شبکه ایرانانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل