مورينيو و گوارديولا، گزينه هاي هدايت سه‌شيرها

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » مورينيو و گوارديولا، گزينه هاي هدايت سه‌شيرها

هري ردنپ به عنوان جدي ترين گزينه جانشيني کاپلو مطرح بود اما علاقه مندي ردنپ براي ماندن در تاتنهام باعث شده تا اتحاديه فوتبال انگليس گزينه هاي ديگري را مد نظر قرار دهد.

 به گزارش نشریه گاردین، ژوزه مورینیو و پپ گواریولا در بین گزینه های هدایت تیم ملی انگلیس قرار دارند.

بعد از استعفای فابیو کاپلو از تیم ملی انگلیس، هری ردنپ به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی او مطرح بود اما علاقه مندی ردنپ برای ماندن در تاتنهام باعث شده تا اتحادیه فوتبال انگلیس گزینه های دیگری را مد نظر قرار دهد.
پیش از انتخاب فابیو کاپلو، مورینیو یکی از گزینه های نشستن روی نیمکت سه شیرها بود زیرا به دلیل حضور سه ساله در لیگ برتر، بسیاری از بازیکنان انگلیسی را می شناخت.

او این هفته هم در لندن دیده شد و همین مسئله شایعاتی در مورد مذاکره اش با اتحادیه فوتبال انگلیس، چلسی و حتی باشگاه تاتنهام که گفته می شود به دنبال جانشینی برای ردنپ است، به وجود آورد.
شایعات در مورد حضور گواردیولا روی نیمکت انگلیس کمتر شنیده شده اما قرارداد سرمربی بارسا با این باشگاه در انتهای فصل جاری به پایان می رسد و او تاکنون حاضر به تمدید قراردادش با این باشگاه نشده است.

گواردیولا در این چند فصل همیشه قراردادهایش را به مدت یک سال با بارسا تمدید کرده و با توجه به اختلاف 10 امتیازی تیمش با رئال در این فصل، به نظر می رسد او به دنبال چالش دیگری باشد. البته رسانه های اسپانیایی امروز اعلام کردند او روز گذشته جلسه ای با مدیران بارسا داشته و به زودی قراردادش را تمدید خواهد کرد.
در حال حاضر استیوارت پیرس به عنوان مربی موقت هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده دارد و به تازگی علام آمادگی کرده که این پست را در رقابت های یورو 2012 نیز برعهده داشته باشد.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل