ناتالی پورتمن بازیگر نقش همسر جان اف کندی شد +عکس

آخرین اخبار

خانه » ستاره ها » ناتالی پورتمن بازیگر نقش همسر جان اف کندی شد +عکس

نقش همسر جان اف کندی ، ژاکلین کندی بانوی اول کاخ سفید را ناتالی پورتمن بازی خواهد کرد.

ناتالی پورتمن پس از خواندن فیلم‌نامه آن را بسیار پسندیده، ولی گفته برایش بسیار مهم است که چه کسی می‌خواهد امر کارگردانی آن را به عهده بگیرد.
قصه زندگی «ژاکلین کندی» هم توسط صنعت سینما تبدیل به یک درام شرح حال گونه تاریخی سینمایی می‌شود. ناتالی پورتمن نقش وی را در جلوی دوربین بازی می‌کند. شرکت مستقل فیلم‌سازی فوکس سرچلایت این فیلم را که با نام «ژاکی» ساخته می‌شود، تهیه خواهد کرد.

فیلم‌نامه «ژاکی» را نوآ اوپنهایم نوشته و به وقایع‌نگاری چهار روز تاریخی و مهم مربوط به ترور جی‌اف کندی و مراسم تدوین او می‌پردازد. در آن زمان، ژاکلین کندی بانوی اول کاخ سفید بود و هنگام ترور جی اف کندی، در داخل ماشین و در کنار وی نشسته بود. قبل از این قرار بود «ژاکی» را دارن آرونوفسکی کارگردانی کند و ریچل ویتز در آن، در نقش همسر جی اف کندی ظاهر شود. اما به دنبال جدایی این دو از یکدیگر، ‌پروژه سینمایی آن‌ها هم به بایگانی سپرده شد و هیچ یک حاضر به کار در این فیلم نشدند.


ناتالی پورتمن پس از خواندن فیلم‌نامه آن را بسیار پسندیده، ولی گفته برایش بسیار مهم است که چه کسی می‌خواهد امر کارگردانی آن را به عهده بگیرد.
در سال ۲۰۱۰ اعلام شد استیون اسپیلبرگ علاقمند به کارگردانی فیلم «ژاکی»‌ شده است، ولی معلوم نیست حالا چه دیدگاهی درباره آن دارد.

شرکت فوکس سرچلایت تا یک ماه دیگر، به صورت رسمی نام کارگردان این درام پرتنش تاریخی را اعلام خواهد کرد. «ژاکی» برای نمایش عمومی در فصل پائیز سال ۲۰۱۳ آماده می‌شود، تا امکان حضور در رقابت‌های اسکاری را داشته باشد. منتقدان سینمایی از هم اکنون پیش‌بینی می‌کنند ناتالی پورتمن برای بازی در نقش ژاکلین کندی، نامزد دریافت اسکار بهترین بازیگر زن سال خواهد شد.

آکادمی اسکار همیشه به نقش‌های تاریخی و آدم‌های واقعی علاقه خاصی داشته و جوایز اسکار بهترین بازیگر زن و مرد را به بازیگرانی اهدا می‌کند که در نقش این گونه آدم‌ها ظاهر شده‌اند. ناتالی پورتمن سال قبل برای «قوی سیاه» ‌اسکار بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل