نرخ مکالمه تلفن ثابت در شب و روز یکسان شد - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » نرخ مکالمه تلفن ثابت در شب و روز یکسان شد

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: شرکت مخابرات ایران نرخ مکالمات شب و روز تلفن ثابت را یکسان کرد.
حسن رضوانی اظهار داشت: شرکت مخابرات نرخ مکالمات شب و روز تلفن ثابت را یکسان کرده و این دستور طی بخشنامه‌ای از سوی پوررنجبر مدیر عامل مخابرات ایران به شرکت‌های مخابرات استانی ابلاغ شده است.معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: هم‌اکنون این بخشنامه در اغلب استان‌های کشور اجرایی شده است.

معاون رگولاتوری توضیح داد: پیش از این 24 ساعت شبانه‌روز به 3 بازه زمانی (7 صبح تا 13)، (13 تا 21) و (21 تا 7 صبح) و با نرخ مکالمات متفاوت تقسیم می‌شد؛ نرخ مکالمات صبح بر اساس نرخ پالس مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، نرخ مکالمات ظهر یک سوم کمتر از نرخ پالس مصوب و مکالمات شب نصف نرخ پالس مصوب (نیم‌بها) محاسبه می‌شد.

وی ادامه داد: از آنجا که تقسیم روز به 3 بخش، جزء طرح‌های تشویقی و اختیاری مخابرات بوده، اقدام اخیر این شرکت برای یکسان کردن هزینه مکالمات کل روز، از نظر قانونی بی اشکال است.

رضوانی گفت: اما در این اقدام، مخابرات به دلیل عدم اطلاع‌رسانی تخلف کرده‌ زیرا هنوز اغلب مشترکان مخابرات از این تغییر آگاه نیستند و به مخابرات نیز اعلام کرده‌ایم که به دلیل عدم اطلاع رسانی پیش از تغییر، مجاز به دریافت وجه بیشتر از مشترکان نیستند.

گردآوری : دمت جیزانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل