نرگس محمدی به شایعات پیرامونش پاسخ داد

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » نرگس محمدی به شایعات پیرامونش پاسخ داد

شایعاتی در مورد دریافت دستمزدی به میزان یک میلیون و پانصد هزارتومان در روز برای حضور در یک جشنواره تئاتری اطراف نرگس محمدی وجود داشت که نرگس محمدی کاملا واضح به این ابهامات پاسخ داده و اعلام کرد که “اصلا مساله پول در میان نبود، بلکه به دلیل اجرای تئاتر نمی‌توانستم در جشنواره سقز حضور پیدا کنم.”


این بازیگر جوان و خوش آتیه سینما و تلویزیون کشورمان با بازی در سریال ستایش به شهرت و محبوبیت فراوانی رسید،در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس درخصوص انتشار گزارشی با عنوان وقتی «ستایش» برای حضور در جشنواره روزانه 1.5 میلیون طلب می‌کند! گفت: ماجرا از این قرار بود که ماه پیش یک آقایی به من زنگ زد و مرا به سقز دعوت کرد. من فکر کردم از این برنامه‌های استیجی است. گفتم اگر قرار باشد بیایم آنجا، انقدر پول می‌گیرم. گذشت تا اینکه سه روز مانده بود به آغاز جشنواره که آن آقا به من زنگ زد. من گفتم برنامه شما چیست، گفت مگر به شما نگفته بودم، یک جشنواره تئاتری است. من گفتم بیایم آنجا چه کار کنم، من که کاری در این رابطه ندارم. گفت آقای اصغر همت و افراد دیگری هم هستند، شما هم میهمان ویژه ما هستید. گفتم من الان سر یک کار تئاتر هستم و نمی‌توانم بیایم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از ابتدا مشخص نبود که قرار است در نمایشی روی صحنه بروید، گفت: چون تئاتر شهر در ابتدا اعلام نکرده بود که در زمان برگزاری اجلاس سران، سالن‌های تئاتر باز است، ما هم نمی‌دانستیم که در این زمان باید اجرای نمایش داشته باشیم.
محمدی ادامه داد: این آقا اصرار کرد که باید حتما حضور داشته باشم؛ من هم گفتم اگر بتوانم بیایم فقط یک روز می‌توانم درخدمت‌تان باشم ولی در حال حاضر نمی‌توانم چون اجرای تئاتر دارم.
این بازیگر در پایان اظهار داشت: من اصلا در آن زمان نمی‌توانستم در این جشنواره حضور پیدا کنم و اصلا مساله پول در میان نبود.

«نرگس محمدی» به تازگی بازی در فیلم سینمایی «عملیات مهد کودک» را به پایان رسانده و در حال حاضر در نمایش «نظمیه زنان» به کارگردانی اصغر خلیلی روی صحنه رفته است.

 

گـردآوری : دَمِــت جیـز

منبـع : فارسانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل