نقشه هولناک زوج جنایتکار برای قتل پسر جوان

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » نقشه هولناک زوج جنایتکار برای قتل پسر جوان

 

مهر:هشتم فروردین امسال مردی در تماس با پلیس از کشف جسد سوخته مرد جوانی در حوالی شهر زاهدان خبر داد. دقایقی بعد تیمی از ماموران خود را به محل مورد نظر رسانده و با جسد نیمه سوخته مردی در یک خودروی پراید روبرو شدند.

بررسی ها نشان داد، مرد 26 ساله به نام الف با ضربه های کارد از پا درآمده و عامل یا عاملان جنایت برای اینکه ردی از خود باقی نگذارند اقدام به آتش زدن خودرو کرده اند.در ادامه جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و ماموران تجسس برای کشف راز این جنایت را آغاز کردند.

کارآگاهان برای افشای راز این جنایت به بررسی ارتباطات مقتول پرداخته و دریافتند، الف آخرین بار با یکی از دوستانش به نام ن قرار داشته است. ن از مجرمان سابقه دار بود که به تازه گی از زندان آزاد شده بود. با کشف این سرنخ ن و همسرش دستگیر شده و برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شدند.

متهمان در جریان بازجوئی ها منکر قتل شده و مدعی شدند مقتول به خانه آنها رفت و آمد داشته است اما روز حادثه پس از ترک خانه آنان به قتل رسیده است.

کارآگاهان به بازجوئی های خود از متهمان ادامه دادند تا اینکه ن لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی قبل با مقتول آشنا شده و از وضع مالی خوب او مطلع شدم.الف وضع مالی خوبی داشت و همیشه پول زیادی با خود حمل می کرد.

یک روز با همسرم نقشه قتل او را طراحی کرده و تصمیم گرفتیم پول هایش را سرقت کنیم. هشتم فروردین وی به خانه ما آمد. وقتی مطمئن شدیم چند میلیون تومان پول همراه دارد تصمیم گرفتیم نقشه مان را اجرا کنیم. به بهانه گردش الف را به حاشیه شهر برده و در داخل خودرویش او را غافلگیر کرده و با ضربه های کارد، پسر جوان را کشتیم. بعد هم برای از بین بردن آثار جرم خودرو را به آتش کشیده و از محل فرار کردیم.

سرهنگ محسن عطار – رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان – با اشاره به این خبر گفت: با اعتراف های ن همسرش نیز به نقش داشتن در این جنایت اقرار کرد و مدعی شد شوهرش نقشه این جنایت را طراحی کرد . پس از قتل پول های الف را سرقت کرده و از محل فرار کردیم.

وی افزود: بر اساس گزارش پزشکی قانونی عاملان جنایت 50 ضربه کارد به قربانی خود وارد کرده بودند که متهمان پس از بازسازی صحنه قتل با قرار قانونی روانه زندان شدند.

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : مهرانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل