نیکول کیدمن با همسر فعلی تام کروز رابطه بسیار بدی دارد!

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » نیکول کیدمن با همسر فعلی تام کروز رابطه بسیار بدی دارد!

 

بنا به گزارشات رسیده نیکول کیدمن و کتی هلمز بطور تصادفی در یک مغازه واقع در لس آنجلس یکدیگر را دیدند اما رفتار بسیار بد و ناخوشایندی با یکدیگر داشتند.
ظاهرا” همسر سابق و همسر فعلی تام کروز وقتی با هم روبرو شدند ، سعی کردند یکدیگر را نادیده بگیرند و به هم بی اعتنایی کردند. یک منبع خبری به مجله لایف استایل گفت:”وقتی کتی از پله ها بالا می رفت نیکول را دید اما فورا” صورتش را برگرداند . کتی سعی می کرد هر طور که شده از تماس چشمی با نیکول خودداری کند.”
“آنها حتی بهم سلام هم نکردند . صحنه واقعا” تاسف انگیز و زشتی بود .نیکول هم نیم نگاهی به کتی انداخت و فورا” صورتش را برگرداند ، کتی مطمئن شد که نیکول در سالن نشسته است فورا” آنجا را ترک کرد و بطرف ایوان رفت.”

نیکول کیدمن و تام کروز در طول مدت ازدواجشان ایزابلا ۱۹ ساله و کانر ۱۷ ساله را به فرزندی پذیرفتند اما بعد از اینکه این زوج در سال ۲۰۰۱ از هم جدا شدند ، این دو فرزندخوانده ترجیح دادند با پدرشان زندگی کنند و در حال حاضر هردوی آنها کتی ، همسر فعلی تام کروز را مادر صدا می زنند.”
نیکول کیدمن که در حال حاضر از همسرش کیت اربن ، یک دختر ۳ ساله با نام “ساندی رز” و یک دختر ۳ ماهه با نام فیس مارگارت دارد تاکید می کند که به تصمیم فرزندخواندهایش کاملا” احترام می گذارد.
او به مجله هلو گفت:”آنها با تام زندگی می کنند و این انتخاب خودشان بود. من خیلی دوست داشتم آنها با ما زندگی کنند اما آنها تصمیم گرفتند با پدرشان زندگی کنند و کاری نمی توانستم انجام دهد جز اینکه به تصمیم آنها احترام بگذارم.”

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : aftabir.com

 

 انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل