هفت‌ تير کشى در برنامه ی زنده ی تلويزیون!

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » هفت‌ تير کشى در برنامه ی زنده ی تلويزیون!

طرف مقابل این نماینده هفت‌تیر کش، منصور مراد نماینده سابق همین پارلمان بود که در برنامه پنجشنبه‌ شب، شب جمعه 5 و6 ژوئیه 2012 در برنامه مشترک تلویزیونى در برابر محمد شوابکه حضور داشت.

 

هفت‌ تير کشى در برنامه ی زنده ی تلويزیون!نماینده پارلمان اردن به خبرگزارى اردنى «جراسا نیوز» درباره‌ی این رویداد گفت: درست است که من به منصور مراد حمله کردم ولى او به رژیم اردن و شخصیت‌هایش حمله کرد و آن‌ها را عناصرى مفسد و انگل صفت برشمرد.


شوابکه افزود: من در برنامه تلویزیون «جوسات» که محور بحث آن افزایش نشاط و فعالیت سیاسى در اردن بوده است و نقش پارلمان را به تبادل نظر مى‌گذاشت، ناگاه با تهاجم شدید منصور مراد علیه نظام و نهادهاى حکومتى اردن مواجه شدم.

محمد شوابکه دفاع منصور مراد از قضیه بورس‌هاى وهمى را به نقد و تمسخر گرفت. نماینده سابق به پدر شوابکه ناسزا گفت. شوابکه هم با پرتاب کفش به منصور مراد حمله کرد و در نهایت، کار به هفت‌تیر کشى کشید.

این نماینده در ادامه توضیح داد که راننده‌اش بعد از قطع شدن برنامه به فرد توهین‌کننده حمله کرده است و کارکنان تلویزیون منصور مراد را از دست راننده نجات دادند.

از سوى دیگر نماینده سابق مضروب گفت: من شکایت رسمى و قضایى مى‌کنم. این جرم را باید اقدام به قتل و تحقیر و توهین دانست.

او این حمله را اقدامى از نوع اقدامات اوباش لباس شخصى دانست و بردن اسلحه تا درون استودیو تلویزیون را توهین به محیط رسانه‌ها و شکستن حرمت آن‌ها تلقى کرد.

منصور مراد گفت: مگر مى‌شود نماینده‌اى که باید مظهر اخلاق مردم انتخاب کننده‌اش باشد، در برابر نظر مخالف اسلحه بکشد. این بدان معناست که هر صاحب‌نظرى در معرض خطر است.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : ایسناانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل