وزیر اقتصاد اسرائیل: ایران را محاصره دریایی و هوایی کنید! - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, عکس, سریال, خبر, دانلود آهنگ جدید

آخرین اخبار

خانه » مجله خبری » وزیر اقتصاد اسرائیل: ایران را محاصره دریایی و هوایی کنید!

وقت آن رسیده که آمریکا به ایران بگوید اگر تلاش ها برای تولید بمب اتمی را تا فلان تاریخ متوقف نکنید علیه شما محاصره دریایی و هوایی اعمال می شود.
عصرایران : خنثی شدن تحریم های غربی علیه ایران باعث شده تا یک وزیر اسرائیلی خواستار محاصره دریایی و هوایی تهران شود.

“یوفال اشتاینتز” وزیر اقتصاد اسرائیل گفت که محاصره دریایی و هوایی ایران می تواند این کشور را به دست برداشتن از تلاش برای آنچه که او “کسب سلاح هسته ای” خواند، وادار کند.

وی افزود: زمان آن رسیده که آمریکا هشدار واضح و مهلت نهایی برای ایران تعیین کند. وقت آن رسیده که آمریکا به ایران بگوید اگر تلاش ها برای تولید بمب اتمی را تا فلان تاریخ متوقف نکنید علیه شما محاصره دریایی و هوایی اعمال می شود.

اشتاینتز گفت: همکاری آمریکا و اسرائیل و تحریم های اعمال شده علیه ایران قابل تقدیر هستند اما انتظار داریم اقدامات شفاف تری علیه تهران صورت بگیرد.

وزیر اقتصاد اسرائیل ادامه داد: باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از چهار سال پیش تاکنون می گوید همه گزینه ها در برابر ایران، روی میز قرار دارند اما الان زمان آن رسیده که این گفته را تغییر دهد.

ما به مرحله بدون بازگشت در زمینه برنامه هسته ای ایران، نزدیک می شویم. آمریکا برای منافع جهان باید برنامه هسته ای ایران را متوقف کند.

این سخنان وزیر اقتصاد اسرائیل در حالی است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم پیش از این دو مرتبه از اعضای کابینه اش خواسته بود درباره برنامه هسته ای ایران سکوت کنند.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل