پارک ملت تعطیل شد

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » پارک ملت تعطیل شد

پارک ملت تعطیل شد

برنامه «پارک ملت» که در ماه‌های گذشته با حواشی مختلفی به خاطر حضور برخی مهمانانش، همراه شده‌بود، به پایان رسید.

به نقل از سینما فا پیش از این محمدرضا شهیدی‌فرد، مجری برنامه اعلام کرده‌بود که پخش «پارک ملت» از تیر ماه سال ۹۰ شروع شده و به مدت یک سال تا تیر ماه سال ۹۱ ادامه خواهد داشت.

ظاهرا صحبت‌های تند برخی از مهمانان، باعث نا رضایتی برخی از مسئولان صدا و سیما شده و به همین خاطر خبر پایان یافتن برنامه را یک ساعت پس از شروع قسمتِ دیشب به شهیدی‌فرد اعلام کرده‌اند. او تنها یک بار در میانه‌ی برنامه اعلام کرد که «این آخرین قسمت پارک ملت در سال ۹۰ است» اما این موضوع را اعلام نکرد که این برنامه برای همیشه تمام شده‌است.

پیش از این «پارک ملت» جنجال‌های بسیاری ایجاد کرده‌بود و حتی یک بار کار بررسی آن به صحن مجلس شورای اسلامی هم کشیده شد و «حمید رسایی» نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در صحن مجلس خطاب به عزت اله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در خصوص برنامه پارک ملت تذکر داده بود و از شهیدی‌فرد بابت توجیه حضور مهمانانش گلایه کرده بود.

آن طور که به نظر می رسد، سنت تعطیلی ناگهانی برنامه های تلویزیونی پیش از زمان موعود به عادت تلویزیون تبدیل شده که پیش از این برنامه جمع ما با اجرای آزاده نامداری شصت و دو روز پیش از زمان قانونی اش به پایان رسید و تعطیلی چندین قسمت از برنامه نود و هفت نیز در ماه گذشته نیز اتفاق افتاده بود.

گفتنی است در نظرسنجی ماهنامه سروش، «پارک ملت» به عنوان یکی از بهترین برنامه های تلویزیون انتخاب شده بود و «محمدرضا شهیدی‌فرد» نیز عنوان دومین مجری برتر مرد صداوسیما را کسب کرده بود.انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل