پسر 22 ساله بر اثر تشنگی در بیمارستان جان باخت

آخرین اخبار

خانه » عجیب ولی واقعی » پسر 22 ساله بر اثر تشنگی در بیمارستان جان باخت

پسر 22 ساله بر اثر تشنگی در بیمارستان جان باخت

 

پسر ۲۲ ساله ای به نام کین گورنی بر اثر تشنگی جان خود را در بیمارستان از دست داد. طبق گزارشات رسیده، کین که در یک بیمارستان بزرگ آموزشی بستری بود، قبل از مرگ آنقدر تشنه بود که با پلیس تماس گرفته و از آنها کمک خواسته بود، ولی پرستاران به مامورین پلیس گفت بودند که کین در حالت گیجی به سر می برد و نیازی به کمک پلیس ندارد.

دلیل مرگ کین بی توجهی و کم کاری پرسنل بیمارستان اعلام شده است. مادر او می گوید که بارها به برخورد نامناسب و بی اعتنایی پرستاران اعتراض کرده و از عدم رسیدگی به وضعیت پسرش ابراز نگرانی کرده بوده است. خانم گورنی می گوید وقتی پسرش بی تاب می شد به او آرام بخش تزریق می کردند، و شب قبل از مرگ اگرچه در اتاق خصوصی به سر می برد، پرستاران به اتاقش سرکشی نکردند.

این جوان ۲۲ ساله که به ورزش فوتبال و دوعلاقه بسیار داشت و قصد داشت مغازه قفلسازی و تعمیرات کفش باز کند، در سال ۲۰۰۸ به تومور مغزی مبتلا شد. اگرچه کین از این بیماری جان سالم به در برد، ولی تومور، غده هیپوفیز او و در نتیجه مکانیزم های بدنش مانند سطح مایعات بدن را دچار اختلال کرده بود.

مادر کین می گوید که حال پسرش اخیرا بهبود یافته و کم کم زندگی او روال عادی خود را از سر گرفته بود ولی متاسفانه غفلت و کوتاهی پرسنل بیمارستان مرگ او را رقم زد.

 

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : برترینهاانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل