پیرترین دوقلوی جهان + عکس

آخرین اخبار

خانه » گالری عکس » پیرترین دوقلوی جهان + عکس

خواهران و برادران دو قلو از جهات بسیاری به هم شبیه هستند. شکل ظاهری ، خلقیات و بسیاری از مسائل دیگر مربوط به آنان یکسان است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با پیرترین دوقلوی جهان آشنا کنیم.

لانا پوگ و لیلی میلوارد دو خواهر دوقلوی ۱۰۲ ساله هستند که در کشور ولز زندگی می کنند. این دو خواهر که در ۴ ژانویه ۱۹۱۰ میلادی به دنیا آمده اند نهایتا موفق شدند تایید سازمان رکوردهای جهانی ، گینس را به دست آورده و به عنوان پیرترین دوقلوهای جهان را بدست آورند.

 

پیرترین دوقلوی جهان + عکس

 

لیلی ، در که در روز تولد خود به دلیل شکستگی پا در بیمارستان بستری بود در همان محل به همراه خواهر خود تولد ۱۰۲ سالگیشان را جشن گرفتند. پس از تایید شدن رکورد این دوقلوی ولزی فرزندان آنها یکی کپی از کتاب جدید رکوردهای گینس را که نام این دو خواهر در آن ثبت شده است را به آنان هدیه دادند. این دو خواهر هر روز با هم به صورت تلفنی صحبت می کنند و هفته ای چند بار به ملاقات هم می روند.

 

پیرترین دوقلوی جهان + عکس

 

این دو نفر که فرزندان یک کشاورز هستند راز عمر طولانی خود را شاد زندگی کردن می دانند. آنها خود می گویند : ما در زمان جوانی در مزرعه کار می کردیم و از این شغل خود راضی بودیم. ما همیشه از سلامت جسمی و روحی برخوردار بودیم.

این دو خواهر خود اطلاع نداشتند که مسن ترین دوقلوهای جهان هستند ، اما پس از این که دو خواهر فرانسوی این ادعا را مطرح کردند ، این دو خواهر ولزی با جستجو در مدارک خود متوجه شدند که آنها مسن ترین دقلوهای جهان هستند.

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : yjc.irانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل