پیشنهاد 30 میلیون یورویی یوونتوس برای تورس

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » پیشنهاد 30 میلیون یورویی یوونتوس برای تورس

پیشنهاد 30 میلیون یورویی یوونتوس برای تورس

 

به گزارش دمت جیز به نقل از گل به گزارش بخش بین المللی سایت گل، باشگاه یوونتوس که به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم در کلاس جهانی است، پیشنهادی 30 میلیون یورویی برای خرید فرناندو تورس، مهاجم ملی پوش اسپانیایی چلسی ارائه داده است.

گزینه اصلی یوونتوسی ها ادینسون کاوانی، مهاجم ناپولی بود اما درخواست 70 میلیون یورویی باشگاه ناپلی، مدیران یوونتوس از خرید این ستاره اروگوئه ای منصرف کرد.

به همین دلیل یوونتوسی ها به دنبال گزینه های بعدی رفتند که تورس در صدر آنها قرار داشت. این ملی پوش اسپانیایی که در ژانویه 2011 با انتقالی 58 میلیون یورویی از لیورپول به چلسی پیوست، هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند  و در صورتی که پیشنهاد مناسبی برای او ارائه شود، مدیران باشگاه لندنی مشکلی با فروش او ندارند.

تورینی نه تنها حاضر هستند برای خرید تورس پول نقد بپردازند، بلکه حاضرند سباستین جووینکو، بازیکن ملی پوش ایتالیایی شان را نیز به چلسی واگذار کنند.

آبی های لندن با خرید بازیکنانی مانند مارکو مارین و ادن آزارد در چند هفته اخیر و همچنین خوان ماتا در تابستان گذشته، گزینه های تهاجمی خوبی در اختیار دارند اما دی متئو علاقه زیادی به جووینکو دارد و شاید به خاطر به خدمت گرفتن او، حاضر به واگذاری تورس شود.

البته مطمئنا آبی ها تا زمانی که نتوانند مهاجم دیگری را به خدمت بگیرند، تورس را نخواهند فروخت. هالک، مهاجم برزیلی پورتو گزینه اصلی چلسی است اما هنوز دو طرف به توافق نرسیده اند.

دیگر مانع بر سر راه این انتقال دستمزد بالای تورس است که باشگاه یوونتوس را با مشکل مواجه خواهد کرد. تورس در حال حاضر 10 میلیون یورو در سال از چلسی دستمزد می گیرد.

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : گلانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل