چهره عجیب و غریب دختری معروف به آواتار + عکس

آخرین اخبار

خانه » عجیب ولی واقعی » چهره عجیب و غریب دختری معروف به آواتار + عکس

 

یک تومور غیر قابل باور چهره این دختر جوان چینی کاملا از شکل انداخته است. والدین وی به دلیل اینکه دیگر قادر به پرداخت هزینه های درمانی او نیستند ، درخواست کمک کرده اند.

وو شیائویان دختر بداقبال چینی از یک ناهنجاری جدی چهره ناشی از یک تومور بسیار بزرگ رنج می برد. خانواده روستایی وی تاکنون حدود ۱۱ هزار یورو برای درمان او هزینه کرده اما ادامه معالجه این تومور به دو برابر این مبلغ نیاز دارد و آنها با توجه به درآمد اندکی که از کشاورزی به دست می آورند، قادر به پرداخت آن نیستند.

یکی از پزشکان معالج “وو” در بیمارستان لیشویی زیژانگ خاطر نشان کرد: بیمار دیگر قادر نیست که از بینی تنفس کند و حس بویایی وی از بین رفته است. همچنین تومور که دوسوم چهره وی را پوشانده مانع از دیدن صحیح او شده است. وی دختر شجاعی است و از وضعی که پیدا کرده شکایت نمی کند اما در واقع رنج بسیاری را متحمل می شود.

این پزشک تاکید کرد: تومور در حال گسترش بوده و ما باید آن را خارج کنیم و سپس با شیمی درمانی و رادیو تراپی به معالجه آن بپردازیم.

 

گــردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : جام جم آنلاینانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل