کریستینا آگویلرا از اندام خودش راضی است

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » موسیقی » کریستینا آگویلرا از اندام خودش راضی است

من خودم از اندامم راضی هستم و اندامم را دوست دارم . ما زنها كاملاً زیر ذره بین هستیم . تا وقتی كه من از اندامم راضی هستم می توانم تاییدی را كه نیاز دارم بدست آورم .
كریستینا آگویلرا ( Christina Aguilera ) از اندام خود راضی است برای وی مهم نیست كه مردم درباره اندام درشت وی چه می گویند.
آگویلرا با شركت در یك كنفرانس مطبوعاتی به نام ” صدا ” در كالیفرنیا به خاطر این اندام چاقش آماج انتقادات قرار گرفت اما كریستینا برایش اهمیتی ندارد كه مردم درباره وی چه می گویند و اینگونه اظهار داشت : من خودم از اندامم راضی هستم و اندامم را دوست دارم . ما زنها كاملاً زیر ذره بین هستیم . تا وقتی كه من از اندامم راضی هستم می توانم تاییدی را كه نیاز دارم بدست آورم .
او كه در 3 هفته آینده سرپرستی  پسرش را از همسر سابقش جوردن برت مان (Jordan Bratman ) خواهد گرفت می گوید رمز موفقیتش به دلیل این است كه اعتماد به نفس كافی دارد  و امیدوار است برای دخترانی كه در شوی استعداد یابی كه داوران سعی می كنند بدون دیدن رقبا آنها را از میدان خارج كنند الگوی قدرتمندی باشد . در ادامه می گوید شما باید زنی قدرتمند  و معتمد به نفس باشید .من به عنوان زنی در مسند مربیگری این زنان جوان، خوشحالم از اینكه می توانم تجربیاتم را با آنها قسمت كنم . وی می گوید حضور در این شو جولانگاه خوبی برای او بود .

در آغازین روزهای چاق شدن كریستینا، ستاره تلویزیونی كلی آسبورن (Kelly Osbourne )  او را با عنوان چاق مورد خطاب قرار داد  و به همین دلیل از او انتقاد كرد . كلی كه در گذشته خودش با این مشكل چاق  و لاغر شدن مكرر دست و پنجه نرم كرده است در ماه آگوست این گونه اظهار داشت  نمی دانم ، شاید او فقط یك زن كولی چاق است كه این گونه بدنیا آمده است .

 

گـردآوری : دَمـِت جیـز

منبـع : سیمرغانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل