کریس آنجل و خودنگاه به "خنده بازار" می آیند

آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » کریس آنجل و خودنگاه به “خنده بازار” می آیند

سری جدید خنده بازار ویژه عید نوروز با آیتم های جدید و سوژه های نو همچنان در حال تصویربرداری است تا عید امسال خیلی ها پای این برنامه بخندند.

تماشا: سری جدید خنده بازار ویژه عید نوروز با آیتم های جدید و سوژه های نو همچنان در حال تصویربرداری است تا عید امسال خیلی ها پای این برنامه بخندند.
روابط عمومی این برنامه تلویزیونی در این باره به تماشا گفت: «قرار بود تصویربرداری تا 24 اسفند به پایان برسد؛ اما به دلیل اضافه شدن آیتم های جدید در ایام نوروز هم تصویربرداری خواهیم داشت و به همین خاطر ضبط و پخش برنامه همزمان خواهد بود».

 

کریس آنجل و خودنگاه به خنده بازار می آیند

گویا در سری جدید، بازیگر تازه ای به مجموعه اضافه نشده؛ اما آیتم هایی مثل کریس آنگول (همان کریس آنجل)، کلاس دیکته و انشا، داستان های دبستانی و 60 جانور اضافه شدند. از همین حالا می شود پیش بینی کرد که در کریس آنگول یکی از جذاب ترین و پربیننده ترین آیتم های این برنامه باشد. همچنین آیتم قوی ترین مردان هم به احتمال زیاد در این برنامه جای خواهد گرفت.

او درباره بازخوردهای عمومی با این برنامه که دفعات قبل شکایاتی را در پی داشت گفت: «این برنامه هم تابع قوانین است و قبل از نوشتن آیتم ها حتما هماهنگی های لازم صورت می گیرد و مشکلی پیش نمی آید؛ اما شایعات زیاید درباره شکایت های مختلف پیدا شده، اخیرا هم بعد از حذف آیتم هفت شایعه شده بود که آقای جیرانی از برنامه ما شکایت کرده اما این مساله اصلا صحت ندارد و خوشبختانه بازخوردهای برنامه همیشه خوب بوده و غیر از شکایت آقای علی دایی که آن هم به جایی نرسید هیچ واکنش منفی ای نداشتیم».

لازم به ذکر است در این مجموعه بازیگرانی چون شهاب عباسی، سیاوش مفیدی، یزدان فتوحی، ابراهیم شفیعی، حامد تهرانی، محمدرضا خسروی، مرتضی رستمی، کورش معصومی، احمد ایران دوست، بهشاد مختاری، سوسن پرور، شهره اشتری و تینا خبازیان حضور خواهند داشت. این مجموعه در 15 قسمت 40 دقیقه ای برای پخش در شبکه 3 سیما تولید شده است.

 

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : تماشاانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل