کنایه تلویزیون های عرب به ایران

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » کنایه تلویزیون های عرب به ایران

 

به گزارش دمت جیز به نقل از ایسنا برخی از شبكه‌های تلویزیونی مختلف ورزشی عربی در منطقه از تساوی تیم قطر در مقابل ایران به هیچ عنوان تعجب نكردند.

نیل اسپورت گزارش داد: تیم ملی ایران نزدیك به 30 كرنر، ضربه ایستگاهی و سانتر بر روی دروازه‌ تیم ملی قطر انجام داد، اما اغلب این حملات در مرحله اول توسط بازیكنان قطری دفع شد و باید گفت كه دقت در ارسال توپ برای مهاجمان در تیم ملی ایران حتی به 20 درصد هم نمی‌رسد.

نیل اسپورت بر این اعتقاد است كه كاپیتان تیم ملی ایران در استراتژی مربی پرتغالی تیم ملی ایران گمشده بود. همچنین سایر شبكه‌های تلویزیونی منطقه با كم اثر بودن آندرانیك تیموریان از عصبانیت‌های علی كریمی كه در نیمه اول كم فروغ بود، تعجب كرده بودند.

این گزارش می‌افزاید: برخی از شبكه‌های تلویزیونی عربی نیز از اشتباهات بازیكنان ایران در حفظ توپ و پاسكاری‌های خود نیز یاد كرده و از این كه مربی در سطح كارلوس كی‌روش قبل از بازی با قطر از دشواری‌های روبرو شدن با این حریف عربی سخن گفته است، نیز با تحلیل‌های مختلف و البته تعجب برانگیز سخن گفتند.

در این بین تلویزیون قطر نیز بی‌كار ننشسته و با انتقاد شدید از كنفدراسیون فوتبال آسیا از این كه دو تیم عربی قطر و لبنان در گروه اول فشردگی سه بازی را تحمل كرده و به عنوان نمونه تیم قطر به فاصله سه روز از دیدار سنگین خود با كره جنوبی به دیدار تیم پرقدرت تیم ایران رفته است، به شدت انتقاد كردند.

شبكه‌های عربی نیز بار دیگر از سطح پایین تصویربرداری تلویزیون ایران برای پوشش مسابقات فوتبال نیز انتقاد كردند.

 

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : ایسناانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل