کی روش یک بازیکن ایرانی الاصل دیگر پیدا کرد / عکس

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » کی روش یک بازیکن ایرانی الاصل دیگر پیدا کرد / عکس

 

دی پرس: این بازیکن ایرانی الاصل که نام و آوازه اش در سوئد پیچیده، نام خود را به عنوان پدیده مطرح کرد. او با 18 سال سن، یکی از هافبک های کلیدی تیمش به حساب می آید. او از سال 2008 در مالمو حضور داشته و در تیم های پایه بازی می کرد ولی از سال 2011 به تیم اول نقل مکان کرده است. امین نظری به اضافه بازی شب گذشته، 11 بازی در طول فصل جاری برای مالمو انجام داده است. این بازیکن یک متر و 80 سانتی متری، در حال حاضر یک مشکل برای حضور در ایران دارد و آن مشکل سربازی اش است.

روز گذشته کی روش با یکی از نزدیکان تیم ملی تماس گرفت و این مشکل را با او در میان گذاشت که قرار شد مذاکراتی با سازمان نظام وظیفه برای صدور کارت معافیت او صورت بگیرد. نظری شانس زیادی برای حضور در تیم ملی دارد و به احتمال زیاد پیش از بازی ازبکستان دعوت خواهد شد. او سابقه بازی برای تیم های پایه سوئد را هم دارد. یکی دیگر از بازیکنان مورد نظر کی روش ویلیام سیروس آتشکده است که در تیم اوربرو بازی می کند و دیشب نیز مقابل «åtvidaberg » به میدان رفت.

 

 

کی روش این مهاجم 19 ساله را هم زیر نظر دارد. کی روش بعد از سوئد، سفری به بلژیک خواهد داشت تا سری هم به قوچان نژاد بزند. او در لیگ هلند هم یکی از بازیکنان چپ پای ایرانی را پسندیده. در بوندسلیگا دو آلمان هم یک ایرانی پیدا کرده و قرار است برای دیدن آنها هم به این دو کشور برود.

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : دی پرسانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل