گوگل تبلت های اندرویدی را مستقیم میفروشد!‎

آخرین اخبار

خانه » تکنولوژی » فناوری اطلاعات » گوگل تبلت های اندرویدی را مستقیم میفروشد!‎

گوگل تبلت های اندرویدی را مستقیم میفروشد!‎

 

وال استریت جورنال اعلام کرد که گوگل تصمیم گرفته که در رقابت با تبلت های iPad و Kindle Fire تبلت های اندرویدی خود را به صورت مستقیه به مشتریان بفروشد!
گوگل قصد دارد که  فروشگاهی را  راه اندازی کند که در آن تبلت های اندرویدی خود را به فروش بگذارد.

 

وال استریت جورنال احتمال این را که گوگل چنین فروشگاهی را راه اندازی کند میدهد و اعلام کرده که این سایت تصمیم گرفته که تبلت هایی نظیر تبلت های Samsung و Asus و تمامی تبلت های اندرویدی دیگر را به فروش بگذارد. البته شرکت Motorola نیز تبلت های اندرویدی تولید میکند اما تا به حال با گوگل به توافق نرسیده است.
کسانی که در این زمینه کمی تجربه دارند میدانند که سایت هایی مانند Amazon.com و Apple Store تاثیر زیادی بر فروش تبلت های iPad و Kindle Fire داشته اند.
گوگل این صمیم را بعد از موفقیت چشمگیر فروش گوشی های هوشمند اندرویدی گرفت.
گرچه گوگل هنوز زخم خورده فروش بد و حال خراب تبلت خود یعنی Google Nexus One میباشد ولی امیدوار است که این پروژه جدید موفقیت آمیز باشد.شرکت HTC نیز در زمینه تبلت های اندرویدی سابقه دارد اما گوگل به دلایل خاص و مشکلاتی که شرکت HTC دارد حاظر به عرضه تبلت های این شرکت نشده است.

 

گـردآوری : دَمِـت جیـز

منبـع : گویا آی تیانتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل