یک مسی دیگر هم داریم!

آخرین اخبار

خانه » مجله ورزشی » یک مسی دیگر هم داریم!

یک مسی دیگر هم داریم!

گل: آنتونیو  پدربزرگ مادری لیونل مسی در صحبتهایی اعلام کرده که نوه دیگری دارد که مثل لیونل مسی بازی می کند. او اعلام کرده که این نوه اش 13 سال سن دارد و برادر ماکسیمیلیانو و امانوئل بیانکوچی است.
 پدربزرگ مسی دراین باره به رادیو میتره گفت:« یک نوه دیگری دارم که فرزند یکی دیگر از دخترهایم است. او برادر دو پسری است که در پاراگوئه فوتبالشان را دنبال می کنند .این پسر13 ساله مثل مسی بازی می کند.»
این پسر 13 ساله برونو بیانکوچی نام دارد که در حال حاضر در تیمهای پایه ای رناتو سسارینی در روساریوی آرژانتین بازی می کند. هر دو برادر برونو، در پاراگوئه فوتبالشان را دنبال می کنند. ماکسیمیلیانو در کلوب الیمپیکوی پاراگوئه بازی می کند و امانوئل در ایندپندینته د کمپو گرانده بازی می کند.
پدربزرگ مسی ادامه داد:« دو نوه دیگرم که در پاراگوئه بازی می کنند هم قهرمان هستند.من می خواهم که هر سه نوه هایم موفق باشد. یک نوه کوچکتر دارم که 13 ساله است ولی باید ببینید که چطور بازی می کند: فوتبال او مثل لیونل است.»
البتته او در ادامه یادآوری کرد که شاید الان زمان مناسبی نباشد تا او فوتبال آرژآنتین را ترک کند:« می ترسم که او هم مثل لیو شود: او را به اروپا ببرند. ولی او خیلی به مادرش وابسته است.»
پدربزرگ مسی در بخش پایانی صحبتهایش درمورد  دوران کودکی لیونل هم صحبت کرد و گفت:« زمانی که لیو 5 یا 6 سال سن داشت، فوق العاده بازی می کرد. مردمی که با دوچرخه یا اتومبیل درحال تردد بودند،م ایستادند تا بازی مسی را ببینند. مسی اصلا برای فوتبال به دنیا آمده است.»
گـردآوری : دَمِـت جیـز
منبـع : گل


انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی


facenama googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook


برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب خواندنی دیگر

قیمت تبلت قیمت انواع خودرو قیمت انواع تایر قیمت انواع باطری شاخص های بورس نرخ پرواز های داخلی قیمت انواع دوربین قیمت انواع تلویزیون قیمت روز موبایل